L.p.Strona (dział)Odwiedzin
1Ogłoszenia/Informacje52320
2Zamówienia publiczne27416
3Zamówienia publiczne GOPS25225
4Nieruchomości10197
5Inwestycje celu publicznego9570
6Zarządzenia Wójta9250
7Uchwały Rady7860
8Jednostki organizacyjne7399
9Jednostki pomocnicze7376
10Gmina6344
11Wójt6295
12Kierownictwo oraz pracownicy Urzędu Gminy6282
13Samodzielne stanowiska6164
14Dane adresowe5912
15Budżet5754
16Kierownicy gminnych jednostek organizacyjnych5719
17Referaty i stanowiska5601
18Sesje Rady5277
19Skarbnik5145
20Sejm i Senat 20115091
21Sekretarz4982
22Informacje o środowisku4841
23Wybory samorządowe - 20144665
24Radni (kadencja 2010-2014)4557
25Skład Rady (2010-2014)4371
26Rejestry i ewidencje4064
27Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej4057
28Wyszukiwarka3893
29Gminny Zespół Ekonomiczno-Administracyjny3886
30ePUAP3823
31Instrukcja obsługi3605
32Redakcja Biuletynu3603
33Radni (kadencja 2014-2018)3504
34Gminna Biblioteka Publiczna3426
35Skład Rady (2014-2018)3414
36Kompetencje rady3164
37Referat Finansów3084
38Komisje Rady (2010-2014)2921
39Centrum Kultury2833
40Parlament Europejski - 20142686
41Uchwały z 2012 roku2661
42Zespół Szkolno-Przedszkolny w Wielkich Oczach2655
43Urząd Stanu Cywilnego - Ewidencja ludności2594
44Uchwały z 2013 roku2383
45Kompetencje i zadania Skarbnika2316
46Uchwały z 2011 roku2249
47Publiczna Szkoła Podstawowa w Łukawcu2195
48Uchwały z 2010 roku2117
49Uchwały z 2009 roku2101
50Uchwały z 2014 roku2088
51Kompetencje i zadania Wójta2062
52Uchwały z 2007 roku1985
53Uchwały z 2002 roku1939
54Rejestr instytucji kultury1929
55Uchwały z 2008 roku1924
56Uchwały z 2003 roku1908
57Uchwały z 2006 roku1897
58Uchwały z 2016 roku1877
59Uchwały z 2004 roku1868
60Uchwały z 2005 roku1862
61Dostęp dla osób niepełnosprawnych1832
62Uchwały z 2017 roku1816
63Wybory Prezydenta RP - 20151711
64Kompetencje i zadania Sekretarza1693
65Uchwały z 2015 roku1632
66Rejestr działalności regulowanej 1621
67Wykonanie - IV kw. 20121574
68Wykonanie - II kw. 20121347
69Wyboru uzupełniające do Rady Gminy - 20181334
70Wykonanie - III kw. 20121307
71Wykonanie - I kw. 20121305
72Wykonanie - II kw. 20131265
73Wykonanie - I kw. 20131253
74Komisje Rady (2014-2018)1229
75Wykonanie - III kw. 2013 1218
76Uchwały z 2018 roku1192
77Wykonanie - IV kw. 20131140
78Wykonanie - I kw. 20141111
79Wykonanie - II kw. 20141093
80Wykonanie - III kw. 20141078
81Wykonanie - II kw. 20151036
82Wykonanie - IV kw. 20141024
83Referat inwestycji, zamówień publicznych, geodezji, rolnictwa i gospodarki komunalnej1016
84Podatki928
85Wykonanie - I kw. 2015898
86Wykonanie - III kw. 2015837
87Wykonanie - IV kw. 2015803
88Budownictwo794
89Opłaty772
90Komunikacja i drogownictwo750
91Dowody osobiste737
92Pomoc społeczna i ochrona zdrowia733
93Wykonanie - II kw. 2016729
94Wykonanie - I kw. 2016729
95Skład Rady (2018-2023) 711
96Urząd Stanu Cywilnego699
97Ewidencja ludności681
98Wykonanie - III kw. 2016656
99Wykonanie - I kw. 2017596
100Wykonanie - IV kw. 2016543
101Wykonanie - II kw. 2017540
102Mariusz Janeczko511
103RODO503
104Wykonanie - III kw. 2017482
105Agnieszka Kaźnica463
106Jan Klus450
107Elżbieta Słotwińska411
108Wiesława Brzyska385
109Halina Kukiełka382
110Krystyna Sopel380
111Krzysztof Bołotiuch377
112Krzysztof Żywiak365
113Beata Sopel362
114Urszula Kaciuba-Chrunik359
115Anna Maciejska347
116Łucja Węgierak341
117Genowefa Strojna323
118Michał Sroczyński320
119Komisje Rady (2018-2023)320
120Radni (kadencja 2018-2023)311
121Robert Kuchciak299
122Wykonanie - III kw. 2018203
123Wykonanie - I kw. 2018155
124Wykonanie - II kw. 2018148
125Wykonanie - IV kw. 2017147
126Uchwały z 2019 roku34