L.p.Strona (dział)Odwiedzin
1Ogłoszenia/Informacje50275
2Zamówienia publiczne25094
3Zamówienia publiczne GOPS21731
4Nieruchomości9133
5Inwestycje celu publicznego8897
6Zarządzenia Wójta8067
7Uchwały Rady6805
8Jednostki organizacyjne6384
9Jednostki pomocnicze5981
10Gmina5509
11Kierownictwo oraz pracownicy Urzędu Gminy5423
12Samodzielne stanowiska5257
13Dane adresowe5173
14Budżet4927
15Kierownicy gminnych jednostek organizacyjnych4835
16Referaty i stanowiska4765
17Wójt4652
18Sesje Rady4589
19Skarbnik4490
20Informacje o środowisku4354
21Sekretarz4255
22Radni (kadencja 2010-2014)4122
23Skład Rady (2010-2014)3883
24Rejestry i ewidencje3613
25Wyszukiwarka3454
26ePUAP3412
27Gminny Zespół Ekonomiczno-Administracyjny3354
28Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej3314
29Redakcja Biuletynu3212
30Instrukcja obsługi3189
31Gminna Biblioteka Publiczna2981
32Radni (kadencja 2014-2018)2805
33Komisje Rady2674
34Kompetencje rady2665
35Referat Finansów2460
36Centrum Kultury2380
37Uchwały z 2012 roku2350
38Parlament Europejski - 20142301
39Skład Rady (2014-2018)2287
40Publiczna Szkoła Podstawowa w Wielkich Oczach2174
41Uchwały z 2013 roku2116
42Urząd Stanu Cywilnego - Ewidencja ludności2075
43Kompetencje i zadania Skarbnika2038
44Uchwały z 2011 roku1908
45Publiczna Szkoła Podstawowa w Łukawcu1865
46Uchwały z 2010 roku1833
47Uchwały z 2009 roku1802
48Uchwały z 2014 roku1796
49Kompetencje i zadania Wójta1747
50Uchwały z 2002 roku1678
51Uchwały z 2007 roku1677
52Uchwały z 2003 roku1651
53Uchwały z 2008 roku1649
54Rejestr instytucji kultury1627
55Uchwały z 2006 roku1621
56Uchwały z 2004 roku1610
57Uchwały z 2005 roku1594
58Dostęp dla osób niepełnosprawnych1552
59Uchwały z 2016 roku1496
60Kompetencje i zadania Sekretarza1397
61Rejestr działalności regulowanej 1379
62Uchwały z 2015 roku1362
63Uchwały z 2017 roku1356
64Wykonanie - IV kw. 20121312
65Wykonanie - III kw. 20121124
66Wykonanie - I kw. 20121097
67Wykonanie - II kw. 20121092
68Wykonanie - II kw. 20131053
69Wykonanie - I kw. 20131043
70Wykonanie - III kw. 2013 1024
71Komisje Rady935
72Wykonanie - IV kw. 2013894
73Wykonanie - I kw. 2014881
74Wykonanie - III kw. 2014852
75Wykonanie - II kw. 2014838
76Wykonanie - IV kw. 2014773
77Wykonanie - II kw. 2015733
78Wykonanie - I kw. 2015709
79Podatki638
80Wykonanie - III kw. 2015632
81Wykonanie - IV kw. 2015567
82Opłaty532
83Budownictwo526
84Wykonanie - I kw. 2016507
85Komunikacja i drogownictwo501
86Wykonanie - II kw. 2016494
87Dowody osobiste489
88Ewidencja ludności475
89Urząd Stanu Cywilnego469
90Pomoc społeczna i ochrona zdrowia463
91Uchwały z 2018 roku463
92Wykonanie - III kw. 2016444
93Wykonanie - IV kw. 2016328
94Wykonanie - I kw. 2017323
95Referat inwestycji, zamówień publicznych, geodezji, rolnictwa i gospodarki komunalnej308
96Wykonanie - II kw. 2017301
97Wykonanie - III kw. 2017243
98Mariusz Janeczko170
99Elżbieta Słotwińska166
100Agnieszka Kaźnica153
101Urszula Kaciuba-Chrunik138
102RODO w UG Wielkie Oczy132
103Anna Maciejska118
104Beata Sopel118
105Krzysztof Bołotiuch116
106Genowefa Strojna110
107Jan Klus109
108Michał Sroczyński104
109Halina Kukiełka98
110Krystyna Sopel96
111Krzysztof Żywiak94
112Wiesława Brzyska93
113Marcin Szuta88
114Łucja Węgierak87
115Robert Kuchciak85