L.p.Strona (dział)Odwiedzin
1Ogłoszenia/Informacje51078
2Zamówienia publiczne25723
3Zamówienia publiczne GOPS22630
4Nieruchomości9371
5Inwestycje celu publicznego9070
6Zarządzenia Wójta8307
7Uchwały Rady7029
8Jednostki organizacyjne6580
9Jednostki pomocnicze6172
10Gmina5632
11Kierownictwo oraz pracownicy Urzędu Gminy5607
12Samodzielne stanowiska5486
13Dane adresowe5312
14Budżet5090
15Kierownicy gminnych jednostek organizacyjnych5016
16Referaty i stanowiska4939
17Wójt4867
18Sesje Rady4713
19Skarbnik4604
20Informacje o środowisku4465
21Sekretarz4366
22Radni (kadencja 2010-2014)4220
23Skład Rady (2010-2014)3981
24Rejestry i ewidencje3722
25Wyszukiwarka3547
26Gminny Zespół Ekonomiczno-Administracyjny3501
27Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej3494
28ePUAP3493
29Redakcja Biuletynu3286
30Instrukcja obsługi3277
31Gminna Biblioteka Publiczna3096
32Radni (kadencja 2014-2018)2996
33Kompetencje rady2773
34Komisje Rady2714
35Referat Finansów2576
36Skład Rady (2014-2018)2499
37Centrum Kultury2490
38Uchwały z 2012 roku2410
39Parlament Europejski - 20142389
40Zespół Szkolno-Przedszkolny w Wielkich Oczach2277
41Uchwały z 2013 roku2172
42Urząd Stanu Cywilnego - Ewidencja ludności2163
43Kompetencje i zadania Skarbnika2100
44Uchwały z 2011 roku1983
45Publiczna Szkoła Podstawowa w Łukawcu1945
46Uchwały z 2010 roku1897
47Uchwały z 2009 roku1882
48Uchwały z 2014 roku1859
49Kompetencje i zadania Wójta1806
50Uchwały z 2007 roku1754
51Uchwały z 2002 roku1736
52Uchwały z 2008 roku1713
53Rejestr instytucji kultury1713
54Uchwały z 2003 roku1709
55Uchwały z 2006 roku1683
56Uchwały z 2004 roku1676
57Uchwały z 2005 roku1660
58Dostęp dla osób niepełnosprawnych1618
59Uchwały z 2016 roku1573
60Uchwały z 2017 roku1455
61Kompetencje i zadania Sekretarza1455
62Rejestr działalności regulowanej 1443
63Uchwały z 2015 roku1409
64Wykonanie - IV kw. 20121378
65Wykonanie - II kw. 20121172
66Wykonanie - III kw. 20121169
67Wykonanie - I kw. 20121143
68Wykonanie - II kw. 20131104
69Wykonanie - I kw. 20131084
70Wykonanie - III kw. 2013 1061
71Komisje Rady978
72Wykonanie - IV kw. 2013955
73Wykonanie - I kw. 2014934
74Wykonanie - II kw. 2014901
75Wykonanie - III kw. 2014890
76Wykonanie - IV kw. 2014839
77Wykonanie - II kw. 2015839
78Wykonanie - I kw. 2015750
79Podatki723
80Wykonanie - III kw. 2015680
81Uchwały z 2018 roku634
82Wykonanie - IV kw. 2015628
83Budownictwo597
84Opłaty584
85Wykonanie - II kw. 2016581
86Dowody osobiste557
87Wykonanie - I kw. 2016557
88Pomoc społeczna i ochrona zdrowia547
89Komunikacja i drogownictwo547
90Ewidencja ludności522
91Urząd Stanu Cywilnego512
92Wykonanie - III kw. 2016497
93Referat inwestycji, zamówień publicznych, geodezji, rolnictwa i gospodarki komunalnej442
94Wykonanie - I kw. 2017398
95Wykonanie - IV kw. 2016374
96Wykonanie - II kw. 2017353
97Wykonanie - III kw. 2017324
98RODO237
99Mariusz Janeczko231
100Elżbieta Słotwińska228
101Agnieszka Kaźnica205
102Jan Klus196
103Urszula Kaciuba-Chrunik183
104Krzysztof Bołotiuch180
105Halina Kukiełka167
106Anna Maciejska166
107Beata Sopel163
108Krzysztof Żywiak159
109Genowefa Strojna159
110Michał Sroczyński157
111Łucja Węgierak153
112Wiesława Brzyska150
113Krystyna Sopel146
114Robert Kuchciak136
115Wykonanie - IV kw. 20179
116Wykonanie - I kw. 20189