L.p.Strona (dział)Odwiedzin
1Ogłoszenia/Informacje53064
2Zamówienia publiczne28262
3Zamówienia publiczne GOPS26462
4Nieruchomości10458
5Inwestycje celu publicznego9790
6Zarządzenia Wójta9680
7Uchwały Rady8344
8Jednostki organizacyjne7705
9Jednostki pomocnicze7665
10Wójt6670
11Gmina6589
12Kierownictwo oraz pracownicy Urzędu Gminy6535
13Samodzielne stanowiska6464
14Dane adresowe6154
15Kierownicy gminnych jednostek organizacyjnych6005
16Budżet5992
17Referaty i stanowiska5827
18Sesje Rady5523
19Skarbnik5338
20Sejm i Senat 20115311
21Sekretarz5185
22Informacje o środowisku5013
23Wybory samorządowe - 20144792
24Radni (kadencja 2010-2014)4712
25Skład Rady (2010-2014)4538
26Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej4297
27Rejestry i ewidencje4210
28Wyszukiwarka4094
29Gminny Zespół Ekonomiczno-Administracyjny4086
30ePUAP3967
31Instrukcja obsługi3754
32Redakcja Biuletynu3754
33Radni (kadencja 2014-2018)3692
34Gminna Biblioteka Publiczna3598
35Skład Rady (2014-2018)3594
36Kompetencje rady3311
37Referat Finansów3285
38Komisje Rady (2010-2014)3035
39Centrum Kultury2998
40Zespół Szkolno-Przedszkolny w Wielkich Oczach2854
41Parlament Europejski - 20142828
42Urząd Stanu Cywilnego - Ewidencja ludności2776
43Uchwały z 2012 roku2768
44Uchwały z 2013 roku2491
45Kompetencje i zadania Skarbnika2420
46Uchwały z 2011 roku2347
47Publiczna Szkoła Podstawowa w Łukawcu2322
48Uchwały z 2010 roku2218
49Uchwały z 2009 roku2206
50Uchwały z 2014 roku2183
51Kompetencje i zadania Wójta2173
52Uchwały z 2007 roku2079
53Uchwały z 2002 roku2058
54Rejestr instytucji kultury2022
55Uchwały z 2008 roku2018
56Uchwały z 2006 roku2014
57Uchwały z 2003 roku2010
58Uchwały z 2016 roku2008
59Uchwały z 2017 roku1971
60Uchwały z 2004 roku1967
61Uchwały z 2005 roku1957
62Dostęp dla osób niepełnosprawnych1913
63Wybory Prezydenta RP - 20151794
64Kompetencje i zadania Sekretarza1762
65Uchwały z 2015 roku1751
66Rejestr działalności regulowanej 1698
67Wykonanie - IV kw. 20121657
68Wyboru uzupełniające do Rady Gminy - 20181456
69Wykonanie - II kw. 20121428
70Wykonanie - I kw. 20121396
71Wykonanie - III kw. 20121364
72Uchwały z 2018 roku1361
73Wykonanie - II kw. 20131351
74Komisje Rady (2014-2018)1331
75Wykonanie - I kw. 20131331
76Wykonanie - III kw. 2013 1285
77Referat inwestycji, zamówień publicznych, geodezji, rolnictwa i gospodarki komunalnej1258
78Wykonanie - IV kw. 20131225
79Wykonanie - I kw. 20141191
80Wykonanie - II kw. 20141185
81Wykonanie - III kw. 20141167
82Wykonanie - II kw. 20151129
83Wykonanie - IV kw. 20141101
84Beata Sopel1073
85Podatki1029
86Skład Rady (2018-2023) 980
87Wykonanie - I kw. 2015980
88Wykonanie - III kw. 2015926
89Budownictwo895
90Wykonanie - IV kw. 2015887
91Opłaty861
92Komunikacja i drogownictwo837
93Pomoc społeczna i ochrona zdrowia828
94Wykonanie - I kw. 2016819
95Dowody osobiste814
96Wykonanie - II kw. 2016800
97Urząd Stanu Cywilnego793
98Ewidencja ludności779
99Wykonanie - III kw. 2016752
100Wykonanie - I kw. 2017690
101RODO646
102Wykonanie - II kw. 2017636
103Mariusz Janeczko634
104Wykonanie - IV kw. 2016630
105Wykonanie - III kw. 2017571
106Jan Klus555
107Agnieszka Kaźnica553
108Radni (kadencja 2018-2023)512
109Elżbieta Słotwińska507
110Krystyna Sopel506
111Halina Kukiełka489
112Krzysztof Bołotiuch474
113Krzysztof Żywiak469
114Wiesława Brzyska466
115Komisje Rady (2018-2023)460
116Urszula Kaciuba-Chrunik439
117Anna Maciejska431
118Łucja Węgierak427
119Michał Sroczyński391
120Genowefa Strojna385
121Robert Kuchciak372
122Wykonanie - III kw. 2018298
123Wykonanie - I kw. 2018222
124Wykonanie - II kw. 2018207
125Wykonanie - IV kw. 2017201
126Uchwały z 2019 roku189
127Sprawozdania finansowe163
128Instytucje kultury94
129za 2018 - Gmina77
130za 2018 - Urząd Gminy67