L.p.Strona (dział)Odwiedzin
1Ogłoszenia/Informacje51618
2Zamówienia publiczne26195
3Zamówienia publiczne GOPS23475
4Nieruchomości9612
5Inwestycje celu publicznego9233
6Zarządzenia Wójta8620
7Uchwały Rady7336
8Jednostki organizacyjne6825
9Jednostki pomocnicze6479
10Kierownictwo oraz pracownicy Urzędu Gminy5835
11Gmina5792
12Samodzielne stanowiska5700
13Dane adresowe5512
14Wójt5505
15Budżet5307
16Kierownicy gminnych jednostek organizacyjnych5276
17Referaty i stanowiska5165
18Sesje Rady4898
19Skarbnik4783
20Sekretarz4589
21Informacje o środowisku4575
22Radni (kadencja 2010-2014)4336
23Skład Rady (2010-2014)4094
24Rejestry i ewidencje3842
25Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej3709
26Wyszukiwarka3677
27Gminny Zespół Ekonomiczno-Administracyjny3655
28ePUAP3610
29Instrukcja obsługi3391
30Redakcja Biuletynu3380
31Gminna Biblioteka Publiczna3197
32Radni (kadencja 2014-2018)3172
33Skład Rady (2014-2018)3075
34Kompetencje rady2893
35Komisje Rady (2010-2014)2772
36Referat Finansów2732
37Centrum Kultury2615
38Uchwały z 2012 roku2506
39Parlament Europejski - 20142481
40Zespół Szkolno-Przedszkolny w Wielkich Oczach2430
41Urząd Stanu Cywilnego - Ewidencja ludności2305
42Uchwały z 2013 roku2240
43Kompetencje i zadania Skarbnika2180
44Uchwały z 2011 roku2102
45Publiczna Szkoła Podstawowa w Łukawcu2033
46Uchwały z 2010 roku1968
47Uchwały z 2014 roku1958
48Uchwały z 2009 roku1952
49Kompetencje i zadania Wójta1903
50Uchwały z 2007 roku1858
51Uchwały z 2002 roku1808
52Rejestr instytucji kultury1788
53Uchwały z 2008 roku1788
54Uchwały z 2003 roku1773
55Uchwały z 2006 roku1749
56Uchwały z 2004 roku1735
57Uchwały z 2005 roku1732
58Dostęp dla osób niepełnosprawnych1714
59Uchwały z 2016 roku1692
60Uchwały z 2017 roku1598
61Kompetencje i zadania Sekretarza1571
62Rejestr działalności regulowanej 1499
63Uchwały z 2015 roku1474
64Wykonanie - IV kw. 20121454
65Wykonanie - II kw. 20121237
66Wykonanie - III kw. 20121226
67Wykonanie - I kw. 20121198
68Wykonanie - II kw. 20131161
69Wykonanie - I kw. 20131141
70Wykonanie - III kw. 2013 1129
71Komisje Rady (2014-2018)1093
72Wykonanie - IV kw. 20131017
73Wykonanie - I kw. 20141011
74Wykonanie - II kw. 2014967
75Wykonanie - III kw. 2014957
76Wykonanie - II kw. 2015920
77Wykonanie - IV kw. 2014906
78Uchwały z 2018 roku837
79Wykonanie - I kw. 2015802
80Podatki788
81Wykonanie - III kw. 2015732
82Wykonanie - IV kw. 2015692
83Opłaty665
84Budownictwo664
85Wykonanie - II kw. 2016644
86Komunikacja i drogownictwo642
87Referat inwestycji, zamówień publicznych, geodezji, rolnictwa i gospodarki komunalnej632
88Dowody osobiste625
89Pomoc społeczna i ochrona zdrowia616
90Wykonanie - I kw. 2016615
91Urząd Stanu Cywilnego579
92Ewidencja ludności576
93Wykonanie - III kw. 2016551
94Wykonanie - I kw. 2017470
95Wykonanie - IV kw. 2016437
96Wykonanie - II kw. 2017420
97Wykonanie - III kw. 2017381
98Mariusz Janeczko308
99RODO306
100Agnieszka Kaźnica292
101Jan Klus291
102Elżbieta Słotwińska286
103Krzysztof Bołotiuch251
104Wiesława Brzyska249
105Krzysztof Żywiak234
106Urszula Kaciuba-Chrunik234
107Łucja Węgierak228
108Beata Sopel223
109Halina Kukiełka222
110Anna Maciejska220
111Krystyna Sopel219
112Michał Sroczyński211
113Genowefa Strojna204
114Robert Kuchciak193
115Skład Rady (2018-2023) 109
116Wykonanie - III kw. 201876
117Komisje Rady (2018-2023)74
118Wykonanie - I kw. 201871
119Wykonanie - IV kw. 201768
120Wykonanie - II kw. 201859