L.p.Strona (dział)Odwiedzin
1Ogłoszenia/Informacje49639
2Zamówienia publiczne24622
3Zamówienia publiczne GOPS20894
4Nieruchomości8933
5Inwestycje celu publicznego8711
6Zarządzenia Wójta7841
7Uchwały Rady6651
8Jednostki organizacyjne6163
9Jednostki pomocnicze5812
10Gmina5376
11Kierownictwo oraz pracownicy Urzędu Gminy5159
12Samodzielne stanowiska5109
13Dane adresowe5049
14Budżet4781
15Kierownicy gminnych jednostek organizacyjnych4664
16Referaty i stanowiska4634
17Wójt4566
18Sesje Rady4475
19Skarbnik4427
20Informacje o środowisku4268
21Sekretarz4181
22Radni (kadencja 2010-2014)4032
23Skład Rady (2010-2014)3800
24Rejestry i ewidencje3519
25Wyszukiwarka3377
26ePUAP3325
27Gminny Zespół Ekonomiczno-Administracyjny3243
28Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej3180
29Redakcja Biuletynu3131
30Instrukcja obsługi3054
31Gminna Biblioteka Publiczna2898
32Radni (kadencja 2014-2018)2651
33Komisje Rady2635
34Kompetencje rady2573
35Referat Finansów2375
36Centrum Kultury2322
37Uchwały z 2012 roku2294
38Parlament Europejski - 20142224
39Skład Rady (2014-2018)2179
40Publiczna Szkoła Podstawowa w Wielkich Oczach2084
41Uchwały z 2013 roku2078
42Urząd Stanu Cywilnego - Ewidencja ludności2017
43Kompetencje i zadania Skarbnika1980
44Uchwały z 2011 roku1870
45Uchwały z 2010 roku1795
46Publiczna Szkoła Podstawowa w Łukawcu1777
47Uchwały z 2014 roku1743
48Uchwały z 2009 roku1737
49Kompetencje i zadania Wójta1704
50Uchwały z 2002 roku1646
51Uchwały z 2007 roku1629
52Uchwały z 2008 roku1602
53Uchwały z 2003 roku1575
54Rejestr instytucji kultury1571
55Uchwały z 2006 roku1571
56Uchwały z 2004 roku1565
57Uchwały z 2005 roku1547
58Dostęp dla osób niepełnosprawnych1502
59Uchwały z 2016 roku1436
60Kompetencje i zadania Sekretarza1361
61Rejestr działalności regulowanej 1343
62Uchwały z 2015 roku1318
63Uchwały z 2017 roku1273
64Wykonanie - IV kw. 20121261
65Wykonanie - III kw. 20121084
66Wykonanie - I kw. 20121073
67Wykonanie - II kw. 20121061
68Wykonanie - II kw. 20131027
69Wykonanie - I kw. 20131010
70Wykonanie - III kw. 2013 996
71Komisje Rady901
72Wykonanie - IV kw. 2013868
73Wykonanie - I kw. 2014855
74Wykonanie - III kw. 2014823
75Wykonanie - II kw. 2014801
76Wykonanie - II kw. 2015706
77Wykonanie - IV kw. 2014679
78Wykonanie - I kw. 2015676
79Wykonanie - III kw. 2015601
80Podatki550
81Wykonanie - IV kw. 2015537
82Budownictwo498
83Opłaty498
84Wykonanie - I kw. 2016479
85Komunikacja i drogownictwo470
86Dowody osobiste460
87Ewidencja ludności440
88Wykonanie - II kw. 2016440
89Urząd Stanu Cywilnego438
90Pomoc społeczna i ochrona zdrowia429
91Wykonanie - III kw. 2016414
92Uchwały z 2018 roku366
93Wykonanie - IV kw. 2016300
94Wykonanie - I kw. 2017295
95Wykonanie - II kw. 2017261
96Referat inwestycji, zamówień publicznych, geodezji, rolnictwa i gospodarki komunalnej225
97Wykonanie - III kw. 2017196
98Elżbieta Słotwińska129
99Mariusz Janeczko129
100Agnieszka Kaźnica120
101Urszula Kaciuba-Chrunik109
102Genowefa Strojna86
103Michał Sroczyński79
104Anna Maciejska71
105Jan Klus71
106Krzysztof Bołotiuch71
107Halina Kukiełka70
108Krystyna Sopel70
109Wiesława Brzyska67
110Beata Sopel67
111Krzysztof Żywiak66
112Marcin Szuta64
113Łucja Węgierak62
114Robert Kuchciak61
115RODO w UG Wielkie Oczy53

 
Dodatkowe Informacje:
Adres:
Urząd Gminy
ul. Leśna 2
37-627 Wielkie Oczy
Kierownik Jednostki
Tomasz Lorenc
Kontakt:
Tel: (+48 16) 631 01 26
Fax: (+48 16) 631 01 26
e-mail: ug@wielkieoczy.info.pl