L.p.Strona (dział)Odwiedzin
1Ogłoszenia/Informacje52047
2Zamówienia publiczne26913
3Zamówienia publiczne GOPS24451
4Nieruchomości9909
5Inwestycje celu publicznego9429
6Zarządzenia Wójta8975
7Uchwały Rady7640
8Jednostki organizacyjne7181
9Jednostki pomocnicze6882
10Gmina6221
11Kierownictwo oraz pracownicy Urzędu Gminy6063
12Wójt6012
13Samodzielne stanowiska5970
14Dane adresowe5754
15Budżet5582
16Kierownicy gminnych jednostek organizacyjnych5522
17Referaty i stanowiska5434
18Sesje Rady5130
19Skarbnik5004
20Sekretarz4826
21Informacje o środowisku4719
22Radni (kadencja 2010-2014)4452
23Skład Rady (2010-2014)4274
24Rejestry i ewidencje3960
25Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej3895
26Wyszukiwarka3801
27Gminny Zespół Ekonomiczno-Administracyjny3788
28ePUAP3752
29Instrukcja obsługi3510
30Redakcja Biuletynu3492
31Radni (kadencja 2014-2018)3374
32Gminna Biblioteka Publiczna3335
33Skład Rady (2014-2018)3322
34Kompetencje rady3020
35Referat Finansów2945
36Komisje Rady (2010-2014)2850
37Centrum Kultury2736
38Uchwały z 2012 roku2604
39Parlament Europejski - 20142593
40Zespół Szkolno-Przedszkolny w Wielkich Oczach2570
41Urząd Stanu Cywilnego - Ewidencja ludności2465
42Uchwały z 2013 roku2316
43Kompetencje i zadania Skarbnika2259
44Uchwały z 2011 roku2185
45Publiczna Szkoła Podstawowa w Łukawcu2129
46Uchwały z 2010 roku2053
47Uchwały z 2009 roku2043
48Uchwały z 2014 roku2035
49Kompetencje i zadania Wójta1998
50Uchwały z 2007 roku1936
51Uchwały z 2002 roku1879
52Rejestr instytucji kultury1871
53Uchwały z 2008 roku1869
54Uchwały z 2003 roku1850
55Uchwały z 2006 roku1834
56Uchwały z 2004 roku1809
57Uchwały z 2005 roku1807
58Uchwały z 2016 roku1801
59Dostęp dla osób niepełnosprawnych1782
60Uchwały z 2017 roku1715
61Kompetencje i zadania Sekretarza1637
62Rejestr działalności regulowanej 1571
63Uchwały z 2015 roku1560
64Wykonanie - IV kw. 20121519
65Wykonanie - II kw. 20121297
66Wykonanie - III kw. 20121270
67Wykonanie - I kw. 20121255
68Wykonanie - II kw. 20131218
69Wykonanie - I kw. 20131208
70Wykonanie - III kw. 2013 1179
71Komisje Rady (2014-2018)1169
72Wykonanie - IV kw. 20131087
73Wykonanie - I kw. 20141070
74Uchwały z 2018 roku1060
75Wykonanie - II kw. 20141033
76Wykonanie - III kw. 20141028
77Wykonanie - II kw. 2015985
78Wykonanie - IV kw. 2014969
79Referat inwestycji, zamówień publicznych, geodezji, rolnictwa i gospodarki komunalnej873
80Podatki860
81Wykonanie - I kw. 2015851
82Wykonanie - III kw. 2015784
83Wykonanie - IV kw. 2015760
84Budownictwo737
85Opłaty728
86Komunikacja i drogownictwo705
87Wykonanie - II kw. 2016694
88Dowody osobiste691
89Pomoc społeczna i ochrona zdrowia682
90Wykonanie - I kw. 2016675
91Urząd Stanu Cywilnego649
92Ewidencja ludności631
93Wykonanie - III kw. 2016612
94Wykonanie - I kw. 2017547
95Wykonanie - IV kw. 2016500
96Wykonanie - II kw. 2017488
97Skład Rady (2018-2023) 478
98Wykonanie - III kw. 2017441
99RODO425
100Mariusz Janeczko412
101Agnieszka Kaźnica410
102Jan Klus370
103Elżbieta Słotwińska356
104Krzysztof Bołotiuch323
105Wiesława Brzyska319
106Krzysztof Żywiak313
107Halina Kukiełka304
108Krystyna Sopel304
109Beata Sopel297
110Anna Maciejska293
111Łucja Węgierak292
112Urszula Kaciuba-Chrunik292
113Michał Sroczyński273
114Genowefa Strojna259
115Robert Kuchciak251
116Komisje Rady (2018-2023)236
117Wykonanie - III kw. 2018143
118Radni (kadencja 2018-2023)138
119Wykonanie - I kw. 2018118
120Wykonanie - IV kw. 2017112
121Wykonanie - II kw. 2018109